नेपाल कम्युनिण्ट पार्टीद्वारा ७७ वटै जिल्लाको अध्यक्ष र सचिवको नामावली घोषणा

प्रकाशित मिति : सोमवार, बैशाख ९, २०७६

काठमाडौं। नेपाल कम्युनिण्ट पार्टीको ७० औ पार्टी स्थापना दिबसको अबसरमा नेपाल कम्युनिण्ट पार्टी (नेकपा)ले ७७ वटै जिल्लाको अध्यक्ष र सचिवको नामावली टुंगो लगाएको छ । हिजो बसेको सचिवालय बैठकले पार्टी एकता भएको एक वर्षपछि जिल्लाको नेतृत्व टुंगिएको हो । तत्कालीन एमालेले अध्यक्ष वा सचिव जुन पद पाएको भए पनि तत्कालीन जिल्ला अध्यक्षलाई नै उक्त पदमा ल्याइएको छ ।

जिल्ला    अध्यक्ष               सचिव
ताप्लेजुब: विजय बनेम बलबहादुर साम्सोहाब
पाँचथर: राजकुमार भण्डारी होमप्रसाद जवेगु
ईलाम राम राना सोममाया राई
झापा; चिन्तन पाठक मणिकुमार साबपाब
मोरब विनोद ढकाल गोपिबहादुर आछामी
सुनसरी : योगेन्द्र मण्डल रमेश बस्नेत
धनकुटा :राजेन्द्र राई ऋषिराम ढुब््गाना
तेह्रथुम: लक्ष्मण तिवारी ईन्द्रबहादुर ईमसुब
संखुवासभा : हेमराज घिमिरे कृष्ण याख्खा
भोजपुर: प्रेमकुमार राई विमल खड््का
खोटाब: देवान चामलिब बबि चामलिब
सोलुखुम्बु : मानवीर राई गोम्बु शेर्पा
ओखलढुब््गा : मोहनबहादुर खड््का मोहन श्रेष्ठ
उदयपुर : विनोद कटुवाल ईश्वरमणी राउत
सप्तरी : अशोक मण्डल गोविन्द न्यौपाने
सिराहा :रामकुमार यादव प्रमोदनारायण यादव
धनुषा :राजकिशोर यादव श्रवण यादव
महोत्तरी : राजु खड््का सौकिलाल यादव
सर्लाही : रेवती पन्त डाचाराज वाग्ले
रौतहट : कमल यादव युवराज भट्टराई
बारा : छत्रबहादुर श्रेष्ठ सुन्दर विश्वकर्मा
पर्सा : प्रभु हजारा विजय महतो
चितवन : यमबहादुर परियार कृष्णभक्त पोख्रेल
मकवानपुर : मुनु सिग्देल प्रेम पुलामी
धादिब ; भूमि त्रिपाठी शालिकराम जम्कट्टेल
नुवाकोट : हिरानाथ खतिवडा नारायण खतिवडा
रसुवा : कन्र्याल तामाब ईन्द्र गोतामे
सिन्धुपाल्चोक : झम्क नेपाल दावा तामाब
दोलखा : ईश्वरचन्द्र पोख्रेल गोपाल पाण्डे
रामेछाप : मदनकुमार तामाब शान्तिप्रसाद पौडेल
सिन्धुली : राजन दाहाल प्रदीप कटवाल
काभ्रेपालञ्चोक ; रुकु चौलागाई टोकबहादुर वाईवा
भक्तपुर : बचनबहादुर देउजा डी.पी. ढकाल
ललितपुर : हरिकृष्ण व्यञ्जनकार राजकाजी महर्जन
काठमाडौं : कृष्ण राई हिमाल शर्मा
कास्की : कृष्ण थापा बखानसिंह तमु

तनहुँ : केदार सिग्देल राजेन्द्रकेशरी न्यौपाने
लमजुब: मधु अधिकारी धनञ्जय दवाडी
गोरखा: लेखबहादुर थापा प्रेम गुरुब
म्याग्दी : गोविन्द पौडेल हरिकृष्ण श्रेष्ठ
मुस्ताब :चन्द्रमोहन गौचन सत्यनारायण शेरचन
मनाब: पाल्तेन छोयान गुरुब बेदबहादुर गुरुब
बाग्लुब: ईन्द्रलाल सापकोटा ज्ञामनाथ गैरे
पर्वत :पदम गिरी सुदीप कुँवर
स्याब््जा : सूर्यप्रसाद गैरे मीनबहादुर गुरुब
नवलपरासी (पूर्व) : रोशन गाहा मित्रशरण शर्मा
रोल्पा: सुरेन्द्र घर्ती हरिप्रसाद घर्ती
रुकुम (पूर्व): मेघबहादुर श्रेष्ठ सतमान पुन
प्यूठान : तुलसीराम शर्मा नारायण अधिकारी
अर्घाखाँची : चेतनारायण आचार्य ठाकुर वि.क.
गुल्मी : मधुकृष्ण पन्त वीरबहादुर कार्की
पाल्पा : नारायण आचार्य गिरबहादुर थापा
नवलपरासी (पश्चिम): भविश्वर तिवारी तुलसी पासी
रुपन्देही : शिवराज सुवेदी दधिराम न्यौपाने
कपिलवस्तु :झविलाल पोख्रेल रामचन्द्र शाह
दाब :टिकाराम खड््का तुलसीराम पुन
बाँके: आई.पी. खरेल अशोक कोइराला
बर्दिया :भवनकुमार थारु हरि ज्ञवाली
सुर्खेत: धु्रव शाही कृष्णबहादुर जिसी
दैलेख :रविन्द्र शर्मा प्रेम कटुवाल
जाजरकोट: ढकवीर राना करवीर शाही
रुकुम (पश्चिम) :गोपाल शर्मा विमल पुन
सल्यान : गोविन्द पुन कर्णबहादुर बुढा
जुम्ला : बीरबहादुर कुँवर तिर्थबहादुर बुढा
कालिकोट: धनजीत शाही नागिन्द्र शाही
हुम्ला: लालकेश जैसी दल रावल
डोल्पा :दत्तबहादुर रोकाया मालबहादुर रोकाया
मुगु :सुरवीर बुढा धर्मबहादुर शाही
दार्चुला :गणेशसिंह खत्री रामदत्त जोशी
बैतडी : सुरेन्द्र पाल प्रेम भट्ट
डडेल्धुरा : मानसिंह माल तारा जोशी
बाजुरा: कालुबहादुर शाही भरतबहादुर बुढा
बझाब: मीनबहादुर कुँवर दिलबहादुर सिंह

अछाम : शेरबहादुर कुँवर झपट साउँद
डोटी: चक्रबहादुर मल्ल शैलेन्द्र वि.क.
कैलाली: रतन थापा लालबहादुर सोडारी
कञ्चनपुर: बीरबहादुर थापा तारा लामा